rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Zadbaj o czystość swojego obuwia roboczego

Cezary Przybylski 2019-10-19 0 komentarzy
Zadbaj o czystość swojego obuwia roboczego

Wiele zawodów wymaga zachowania najwyższego standardu czystości. W takich miejscach pracy jak laboratoria, szpitale czy przychodnie zdrowia utrzymywanie higieny warunkuje przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogłyby wywołać epidemię. I nie chodzi tu tylko o mycie rąk czy noszenie fartucha ochronnego. Najwięcej alergenów i zarazków przenosi się na butach. To ta część garderoby ma najwięcej styczności z zanieczyszczeniami. 

Usuwanie brudu z podeszwy i cholewy jest zatem bardzo ważne. I nie chodzi o to, by przed każdym wejściem do zakładu pracy, wyciągać z plecaka szczotkę i mozolnie szorować, czy zdrapywać błoto i pozbywać się kurzu. Dezynfekcja obuwia roboczego z wygodnym, szybkim w obsłudze i niezwykle skutecznym urządzeniem od firmy Heute, rozwiąże problem. W większości przypadków wystarcz na niej stanąć, a szczotki wykonają swoją pracę w sposób automatyczny.

Jest to przemysłowa wersja profesjonalnej maszyny, której zadaniem jest czyszczenie butów. Idealnie sprawdzi się w dużych zakładach pracy, w których utrzymanie higieny jest niezwykle pożądane, a ogromna ilość pracowników stanowi zagrożenie przenoszenia zarazków. Urządzenie tego typu posiada kilka szczotek, które usuwają zanieczyszczenia zarówno z podeszwy, jak i jej krawędzi oraz cholew. 

Wybór jest szeroki. W swoim katalogu sprzedażowym przedsiębiorstwo udostępnia kilkanaście odmiennych maszyn, które różnicują się zarówno konstrukcją, jak i sposobem działania. Dzięki temu można dobrać idealny sprzęt, który będzie odpowiadał potrzebom konkretnej firmy. 

Urządzenia oferowane przez producenta zachwycają skutecznością czyszczenia, a jednocześnie są bezpieczne dla obuwia, nie niszczą materiału, a nawet wydłużają jego żywotność. 

Skomentuj wpis