rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

W jakim sklepie można znaleźć solidną śrubę Twister do agregatu PFT?

Anastazja Brzezińska 2022-12-30 0 komentarzy
W jakim sklepie można znaleźć solidną śrubę Twister do agregatu PFT?

Zastanawiając się nad wyposażeniem firmy zajmującej się wykończeniami i remontami, warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego urządzenia do aplikacji tynków. Nanoszone równą warstwą, tworzą jednolitą równiutką powierzchnie, co z pewnością ma ogromny wpływ na efekt po malowaniu. Praca z agregatem jest prostsza i mniej męcząca niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Skraca się też istotnie czas realizacji zleceń, a klienci nie mają zastrzeżeń. To już wystarczająco dużo argumentów przemawiających za taką inwestycją, która, szybko się zwróci.

Aby znaleźć odpowiedni do potrzeb agregat, warto zajrzeć do sklepu prowadzonego rzez firmę G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o. Jest to nie tylko dystrybutor agregatów, ale też projektant i producent niektórych modeli, takich np. jak Mach Super, Silomach 100 czy Silomach 140. Maszyny te cechują się wysoką wydajnością i niezawodnością. Polski producent oparł ich konstrukcję na wielu zagranicznych, przeważnie niemieckich podzespołach, dlatego gwarantuje ich wytrzymałość nawet na wyjątkowo intensywne użytkowanie. Więcej na ich temat można znaleźć, odwiedzając stronę sklepu.

Poza urządzeniami pochodzącymi od różnych producentów w asortymencie sklepu dostępne są również części zamienne do wielu z nich. W sprzedaży jest między innymi płaszcz D6-3 PFT Twister, pasujący także do agregatów Putzmeister oraz Mach. Jest to produkt w atrakcyjnej cenie i w doskonałej, niemieckiej jakości, dlatego użytkownicy sprzętu tynkarskiego wspomnianych marek powinni zastanowić się nad jego zakupem.

Skomentuj wpis