rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Tworzenie szkoleń e-learningowych - jak to można zrobić?

Laura Ostrowska 2023-04-08 0 komentarzy
Tworzenie szkoleń e-learningowych - jak to można zrobić?

Jest to związane z używaniem nowych technologii, modernizacjami i modyfikacjami czy choćby nowymi trendami na rynku i koniecznością reagowania na nie. Dotyczy to wszystkich branż, ale wyróżnić można te, w których pracownicy szczególnie często muszą się szkolić, jak medycyna, farmacja, księgowość czy informatyka. Wygodnie jest robić to za pomocą e-learningu, czyli kursów odbywanych zdalnie, w czasie rzeczywistym lub nie, z możliwością na przykład korzystania z bazy wiedzy.

Osoby chcące wysłać swych pracowników na szkolenia mają przy tym różne możliwości. Można poszukać przedsiębiorstwa oferującego szkolenia w danej branży czy z konkretnych tematów, jak choćby dana technologia. Jednak w wielu przypadkach wygodniej jest tworzyć szkolenia samodzielnie. Nieraz też jest to jedyne rozwiązanie, na przykład gdy firma chce przeszkolić w zakresie opracowanych przez siebie rozwiązań. Warto przy tym wiedzieć, że takie szkolenia również można przeprowadzić zdalnie, a nie tradycyjnie, gromadząc pracowników w jednej sali - będzie to wygodniejsze i pociągnie za sobą wiele korzyści, dla pracodawcy oraz pracowników. Tworzenie szkoleń e-learningowych można przy tym powierzyć specjalistom w tym zakresie - nie trzeba robić tego samodzielnie czy zlecać tego zadania osobom niemającym doświadczenia, jak informatycy firmy. Wystarczy przedsiębiorstwu Wecreo dostarczyć drogą online wszystkie materiały, jakie chce się zawrzeć, by przygotowali kompletny kurs, na przykład prezentację oraz narzędzia sprawdzające wiedzę, typu quizy, gry itp.

Pracownicy tego przedsiębiorstwa nie tylko mają duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju projektów, ale też są bardzo kreatywni, są zatem w stanie podjąć się każdego zadania. W dodatku tworzą szkolenia w taki sposób, by przyswajanie wiedzy było łatwe i przyjemne.

Skomentuj wpis