rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Szkolenie z metody SPC - Statystyczne Sterowanie Procesem

Miłosz Woźniak 2022-02-05 0 komentarzy
Szkolenie z metody SPC - Statystyczne Sterowanie Procesem

Katowicka marka działająca pod nazwą Interdont Support Q specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla różnych branż z podziałem tematycznym oraz kursami przeznaczonymi dla poszczególnych stanowisk w firmie. Co ważne, szkolenia są prowadzone zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Ponadto kursy mogą być otwarte lub zamknięte dla pracowników jednego zakładu.

SPC - statystyczne sterowanie procesem

Najczęściej przedsiębiorcy wybierają podstawowe szkolenie SPC dotyczące statystycznego sterowania procesem, które jest zwykle połączone z kursem MSA, czyli analizą systemów pomiarowych wg. AIAG oraz VDA5. W trakcie zajęć instruktorzy pokazują uczestnikom, w jaki sposób wykorzystywać metody dotyczące kontroli jakości w praktyce. Dzięki uzyskanej wiedzy pracownicy będą w stanie podnieść jakość produkcji i tym samym ograniczyć wytwarzanie produktów niespełniających obowiązujących norm oraz wymagań odbiorców docelowych. To z kolei ograniczy liczbę reklamacji czy zwrotów i przełoży się na zadowolenie klientów.

Wdrożenia ISO 9001 dla firm

Poza szeroką ofertą szkoleniową śląska marka specjalizuje się także w usługach z zakresu kontroli jakości. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy wspierają przedsiębiorców w ramach świadczonych usług outsourcingowych. Mowa tutaj głównie o takich działaniach jak:

  • pomoc przy wdrożeniach systemów jakościowych,
  • nadzorowanie dostawców,
  • CSL1/CSL2,
  • pakowanie i przepakowywanie produktów,
  • kontrolowanie jakości wyrobów gotowych oraz poszczególnych komponentów i surowców.

Skomentuj wpis