rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Sklep z kosmetykami Ziaja w Wielkiej Brytanii

Cezary Przybylski 2018-11-14 0 komentarzy
Sklep z kosmetykami Ziaja w Wielkiej Brytanii

Firma Ziaja swoją działalność zaczęła blisko trzy dekady temu. Pierwszym kosmetykiem, który pojawił się na rynku, był słynny krem oliwkowy. Co ciekawe, nadal widnieje on w ofercie. Z biegiem lat to gdańskie przedsiębiorstwo rozrosło się, tworząc liczne oddziały w całym kraju.

Do ciała i nie tylko

Dziś w ofercie marki znaleźć można szeroką gamę kosmetyków - zarówno do mycia, jak i do pielęgnacji ciała oraz twarzy. Z jej produktów korzystają i panie, i panowie. Ziaja tworzy serie, w których przeważa określony składnik. Nie brakuje tutaj również propozycji delikatnych kosmetyków dla najmłodszych. Oferta firmy obejmuje też preparaty do higieny jamy ustnej.

Sklep internetowy - wygoda korzystania

Wiedząc o tym, jak wiele osób ceni sobie produkty tej rodzimej marki, sklep online zadbał o to, by nie zabrakło ich w asortymencie. Aby ich odnalezienie było łatwiejsze, na stronie możliwe jest filtrowanie według producenta. Po jego wybraniu klient zostaje przekierowany do podstrony, którą jest sklep z kosmetykami Ziaja, będący częścią sklepu internetowego Taniekosmetyki.co.uk. Ceny produktów podane są w funtach brytyjskich.

Zalety kupowania online

Dzięki temu, iż kosmetyki Ziaja są tak łatwo dostępne w sklepie online, mieszkający w UK Polacy nie muszą robić zapasów w kraju i pakować ich w walizki. Dodatkowo przy określonej wartości zamówienia klienci otrzymują atrakcyjne rabaty i zniżki. Po zakupie wystarczy poczekać na swoją paczkę - nie trzeba chodzić po sklepach z polskimi produktami i szukać wybranej rzeczy. Same zalety!

Skomentuj wpis