rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

pożyczki pod zastaw

Adam Jabłoński 2021-09-26 0 komentarzy
pożyczki pod zastaw

Pożyczki pod zastaw to nic innego, jak zobowiązania, w ramach których klient otrzymuje gotówkę zabezpieczoną zastawem nieruchomości. W praktyce oznacza to, że w razie niespłacania należności w terminie, wierzyciel otrzymuje szansę sprzedaży przedmiotu zabezpieczenia, dzięki czemu otrzymuje kwotę niezbędną na pokrycie wartości zadłużenia.  Warto podkreślić, że przez cały czas pożyczkobiorcy mogą korzystać z domów, mieszkań czy innych obiektów, których są właścicielami.

Maksymalna kwota jest uzależniona od wartości budynku, a opisywane zobowiązania mogą być zaciągane nawet na 25 lat. Firmą zajmującą się udzielaniem tego typu kredytów jest Balt Credit. Jej pożyczki pod zastaw wiążą się z niewielkim oprocentowaniem, co sprawia, że klienci sporo zaoszczędzają. Przedsiębiorstwo gwarantuje przejrzyste warunki współpracy, które każdorazowo są spisywane w umowie. Wśród korzyści związanych z taką formą finansowania wymienia się poprawę zdolności kredytowej oraz możliwość zaciągnięcia pożyczki na znacznie dłuższy okres niż ten proponowany przez placówki bankowe.

Ponadto klienci mogą liczyć na niewysoką comiesięczną ratę spłaty, co jest efektem dłuższego czasu trwania umowy. To ciekawa propozycja dla osób zadłużonych, która daje szansę wyjścia ze spirali długów. Przed otrzymaniem gotówki konieczne jest przeprowadzenie oceny nieruchomości. Z tego powodu niezbędna może okazać się współpraca z rzeczoznawcą majątkowym, który określi jej wartość.  To właśnie między innymi od jego decyzji zależy wysokość pożyczki hipotecznej.

Skomentuj wpis