rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Opieka nad kotem

Anastazja Brzezińska 2020-11-10 0 komentarzy
Opieka nad kotem

Kot to zwierzę, które nie lubi zmian. Najlepiej czuje się w znanym mu otoczeniu i pod opieką właściciela. Jednak nie zawsze można zabrać swojego pupila w podróż. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych powstał hotel Purrfect. Opieka nad kotem w Poznaniu będzie skupiała się na zapewnieniu mu nie tylko stałego miejsca, ale również odpowiedniego wyżywienia oraz zabawy. Hotel umiejscowiony jest na specjalnie dostosowanej działce, gdzie nie ma psów, które mogłyby stresować koty. Oprócz tego balkony są odpowiednio zabezpieczone siatkami, dzięki czemu ma się pewność, że zwierzęta nie wydostaną się poza określoną strefę.

Podczas opieki nad kotem dokłada się starań, aby zminimalizować jakikolwiek stres. Dlatego zaleca się przywiezienie własnego wyżywienia. Opiekunowie będą serwowali ulubione przysmaki w porach, do których przyzwyczajone są koty. Oczywiście na życzenie klienta można wykupić jedzenie w hotelu. Wystarczy skonsultować swój wybór, a jakość pożywienia na pewno spełni oczekiwania.

Na stronie internetowej można zapoznać się z dokładnym opisem usług, jakie są świadczone przez doświadczonych opiekunów zwierząt. W kategorii "galeria" znajdują się zdjęcia poglądowe pomieszczeń, w których przesiadują koty podczas nieobecności swoich właścicieli. Pozwala to wstępnie zaznajomić się z wyposażeniem wnętrz. Warto również wspomnieć, że zwierzęta codziennie są obejmowane opieką w postaci głaskania, wypuszczania na teren wspólny. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za przyjmowanie kociaków.

Skomentuj wpis