rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Nowoczesne krzesła biurowe – na co zwrócić uwagę?

Kamil Marciniak 2023-12-02 0 komentarzy
Nowoczesne krzesła biurowe – na co zwrócić uwagę?

Dobór odpowiedniego siedziska do pracy biurowej jest wyjątkowo ważny. To na nim pracownik będzie spędzał osiem lub więcej godzin dziennie, dlatego też powinno być wygodne. Jak wybrać najlepszy model?

Na samym początku należy określić, czy lepiej sprawdzi się krzesło, czy fotel biurowy. Krzesła mają z reguły węższe siedzisko, krótsze oparcie i mniejszy zakres regulacji, więc sprawdzą się głównie u osób niskich i szczupłych. Poza tym są świetnym rozwiązaniem w pomieszczeniach z ograniczoną przestrzenią. Natomiast fotele są większe, wyposażone w dodatkowe zagłówki, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Niestety, cena tego typu mebla jest o wiele wyższe niż krzesła. Ponadto należy wybrać model, który został wyprodukowany z materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Świetnym rozwiązaniem są fotele mające oparcie z przewiewnej siatki, które jest niezastąpiona podczas upałów.

Na stronie internetowej mebo.pl można nabyć nowoczesne krzesła biurowe pochodzące od rozpoznawalnych w branży producentów. Asortyment zawiera modele obrotowe i konferencyjne w wersji skórzanej, siatkowej i tapicerowanej. Dodatkowo klienci mogą zamówić specjalne krzesła rehabilitacyjne.

Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać z pracownikiem sklepu. Fachowiec pomoże w wyborze najlepszej opcji.

Skomentuj wpis