rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Naturalne świece zapachowe

Kornel Woźniak 2021-03-11 0 komentarzy
Naturalne świece zapachowe

Świece naturalne to produkty tworzone z wosków roślinnych, które nie są poddawane procesom chemicznym. Na rynku dostępne są akcesoria sojowe, palmowe, kokosowe lub produkowane z wosków pszczelich. Z reguły są sprzedawane w szklanych przezroczystych słoikach, które prezentują się bardzo elegancko i idealnie współgrają z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Sprzedażą podobnych dodatków zajmuje się przedsiębiorstwo Home Perfume oferujące naturalne świece zapachowe znanych na całym świecie marek.

Naturalne woski, jakimi się odznaczają, mają wyśmienite parametry spalania, a na dodatek emitują ciepłe i delikatnie żółte światło, które jest przyjemne dla ludzkiego oka. Świece tego typu wypalają się bardzo czysto, co oznacza, że nie kopcą i nie brudzą ścian nieestetycznymi ciemnymi smugami. Niektórzy wykorzystują je podczas relaksujących kąpieli, ponieważ wprawiają w dobry nastrój i pomagają się odprężyć przed kolejnym dniem. Znajdują one zastosowanie także w salonach SPA, gdyż tworzą niepowtarzalny klimat sprzyjający wyciszaniu się.

Każda świeca zapachowa, ze względu na swój elegancki wygląd, nadaje się na prezent niezależnie od okazji. Firma proponuje modele tworzone z wosków twardych i miękkich. Pierwsze z nich odznaczają się idealnie gładką powierzchnią, natomiast drugie są przeznaczone do zalewania w pojemnikach ze szkła lub innego materiału. Wosk pochodzący ze świec naturalnych łatwo się usuwa, dlatego spieranie go z ubrań lub innych tkanin nie będzie problematyczne. Ponadto ze względu na niewysoką temperaturę topnienia trudno się nim poparzyć.

Skomentuj wpis