rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Najlepsze usługi parkieciarskie w Warszawie

Miłosz Woźniak 2019-01-20 0 komentarzy
Najlepsze usługi parkieciarskie w Warszawie

Dobrze wykonany parkiet posłuży przez wiele lat, stanowiąc oryginalny element wystroju, który mimo zmieniających się aranżacji zachowa walory estetyczne. W związku z tym warto postawić na właściwego wykonawcę. Jeżeli są Państwo mieszkańcami stolicy i okolic, prawdopodobnie najlepsze usługi parkieciarskie w Warszawie świadczone są przez firmę MASTER Parkiet.

Oferta dostępna na stronie masterparkiet.com.pl obejmuje kompleksową obsługę realizacji związanych z tym rodzajem wykończenia podłogi. Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości gatunków drewna, zarówno krajowego, jak i egzotycznego. Oprócz tego asortyment obejmuje również profesjonalne środku stosowane zarówno przy montażu, renowacji, konserwacji, jak i pielęgnacji. Gama produktowa uzupełnia proponowane usługi, umożliwiając zapewnienie realizacji zarówno pod klucz, jak i jedynie pojedynczych etapów (np. pracy z materiałem klienta).

Najczęściej stosowane rozwiązania w kwestii wzorów można podzielić na takie grupy, jak:

  • drabinka - jeden lub dwa pasy klepek ułożonych poziomo lub kilka rzędów ułożonych pionowo,
  • koszyczek - klepki ułożone na podobieństwo kwadratowej mozaiki,
  • cegiełka - klepki układane są w taki sam sposób jak cegły w murze,
  • jodełka - najpopularniej spotykany deseń; podłogę układa się w jodełkę pojedynczą lub podwójną, a same klepki muszą być wyposażone w deszczułki o wypustach lewych i prawych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie zlecenia, które dzięki stosowaniu sprawdzonych metod i wiedzy pracowników objęte jest bezwarunkową gwarancją satysfakcji.

Skomentuj wpis