rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Magik na weselu?

Liliana Sikorska 2019-05-19 0 komentarzy
Magik na weselu?

Pokazy na wesele oferuje magik Konrad Mościński. Atrakcja tego typu spodoba się gościom w każdym wieku - zarówno tym starszym, jak i młodszym. Komediowa oprawa i nawiązania do uroczystości weselnej dodatkowo urozmaicają cały program. Zastanawiasz się nad najlepszą niespodzianką dla swoich gości? Magik na wesele będzie najlepszym wyborem!

Pokaz organizowany jest najczęściej w godzinach wieczornych i zazwyczaj goście do ostatniej chwili nie spodziewają się niespodzianki. Występ trwa około 40 minut, a do trików angażowani są weselni goście. Aby występ był udany i wspominany długo, z uśmiechem, warto wybrać najlepszego iluzjonistę i postawić na profesjonalną organizację całego wydarzenia. Co ważne, wcześniej klient - zazwyczaj para młoda lub rodzice - mogą skonsultować cały program, który będzie zaprezentowany podczas wesela. Z tego powodu każdy otrzymuje indywidualną wycenę pokazu. Na stronie pokazy-iluzji.pl można znaleźć dane kontaktowe, pod którymi uzyska się informacje m.in. dotyczące wolnych terminów.

Program weselny zawiera wiele ciekawych trików. Należą do nich np.:

  • przecinanie ręki,
  • przenikanie ręki przez szybę,
  • pojawienie śniegu,
  • łączące się pierścienie.

Jednym z ciekawszych jest na pewno przecinanie ręki. Trik polega na tym, że iluzjonista wkłada rękę do rekwizytu, a następnie za pomocą dwóch gilotyn przecina ją. Całej sztuczce towarzyszy dynamiczna muzyka. Jest to trik, który prezentuje niewielu magików. Jedno jest pewne - osłupienie widzów będzie najlepszą rekomendacją dla iluzjonisty!

 

Skomentuj wpis