rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Legowisko dla chihuahua - jakie powinno być?

Liliana Sikorska 2022-06-28 0 komentarzy
Legowisko dla chihuahua - jakie powinno być?

Warto zatem dowiedzieć się, jakie wybrać legowisko dla swojego pupila, a najważniejszą kwestią jest to, by na specjalne łóżko dla psa w ogóle postawić. Nie powinno się rezygnować z obecności takiego elementu w domu, nawet jeśli towarzyski pies lubi spać z właścicielem w łóżku. Pies potrzebuje mieć swój kącik i miejsce do spania, gdyż nawet jeśli nie będzie korzystał z niego w nocy, może zdrzemnąć się i odpocząć w czasie dnia. W dodatku każdy czasem potrzebuje samotności - posłanie będzie dla psa takim miejscem, w którym znajdzie samotność, prywatność i odpoczynek.

Kolejna niezwykle ważna kwestia to dopasowanie wielkości posłania do wielkości psa. W internecie nieraz można znaleźć zabawne filmiki pokazujące wielkie psy próbujące zmieścić się na małych legowiskach. Być może wygląda to słodko, jednak psu w za małym łóżku będzie tak samo niewygodnie jak człowiekowi. Tak samo niepożądane są zbyt wielkie posłania, zwłaszcza że ograniczona przestrzeń, na przykład legowisko z wyższymi bokami, daje pupilowi poczucie bezpieczeństwa. Mały psiak na wielkim posłaniu na pewno poczuje się zagubiony, dlatego wybierając na przykład legowisko dla chihuahuatrzeba postawić na dostosowany do jego wielkości rozmiar.

Szeroki wybór posłań dla psów wszelkich ras, a więc w bardzo różnych wielkościach, ma firma szyjąca takie produkty z możliwością personalizacji. Wchodząc na stronę angelbeds.pl można wybrać rozmiar łóżka, jego kolor, sposób wykończenia i materiał, a także zdecydować się na wyhaftowanie imienia pupila.

Skomentuj wpis