rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Jaka firma logistyczna w Warszawie oferuje obsługę celną?

Aniela Wysocka 2021-11-04 0 komentarzy
Jaka firma logistyczna w Warszawie oferuje obsługę celną?

Od kilkudziesięciu lat działa na rynku przedsiębiorstwo specjalizujące się w obsłudze importerów towarów akcyzowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale poznało potrzeby swoich klientów i obecnie może świadczyć wszechstronne usługi. Jest to firma logistyczna zatrudniająca specjalistów z wielu dziedzin, która między innymi świadczy usługi magazynowania towarów w stolicy i w Pruszkowie. Magazyny są duże, świetnie położone, z doskonałym dojazdem. Przedsiębiorstwo z linku pro-log.com.pl prowadzi też skład podatkowy dla towarów akcyzowych. Ma bogate doświadczenie w tym zakresie i może zaoferować obsługę, jak i prowadzenie składu podatkowego, wykorzystując programy komputerowe zatwierdzone przez urzędy celne.

Wśród oferty skierowanej do klientów jest kompleksowa obsługa celna, w Warszawie działa bowiem należąca do firmy agencja celna. Poleca ona swoją pomoc polegającą między innymi na:

  • profesjonalnym doradztwie z zakresu prawa celnego i odpraw celnych,
  • pomocy w przygotowaniu i wypełnianiu dokumentów koniecznych do odpraw,
  • dokonywaniu w imieniu firmy klienta zgłoszeń celnych,
  • reprezentowaniu firmy klienta przed urzędami, również w czasie kontroli,
  • wysyłce towarów akcyzowych.

W Pruszkowie działa też skład celny, z którego usług może skorzystać klienci przedsiebiorstwa logistycznego, pragnący opóźnić nieco zapłacenie cła.

Skomentuj wpis