rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Jak stosować mikoryzę uniwersalną?

Cezary Przybylski 2022-11-02 0 komentarzy
Jak stosować mikoryzę uniwersalną?

Rozpoczynając uprawę zarówno roślin ozdobnych, jak i jadalnych, warto od razu zaopatrzyć się w odpowiedni zapas nawozów. Można je stosować na różnych etapach, począwszy od fazy ukorzenienia, poprzez wzrost sadzonek, aż po kwitnienie i owocowanie. Sposób dozowania produktu jest zwykle podany przez producenta na opakowaniu. Jeśli takiej informacji nie ma lub jest niezrozumiała, zawsze można poprosić o pomoc sprzedawcę w sklepie lub obsługę punktu online, w którym złożyło się zamówienie. 

Pomocną dłoń dla klientów mających problemy z prawidłowym nawożeniem plonów wyciągają pracownicy firmy QUICKCLICK Sp. z o. o.. Marka ta zajmuje się dystrybucją na terenie Polski asortymentu przydatnego w uprawie różnych gatunków roślin. Prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz realizuje zlecenia złożone poprzez indywidualne konto klienta dostępne na portalu internetowym. Lista asortymentowa obejmuje również szeroki wybór koncentratów witaminowych, takich jak chociażby mikoryza uniwersalna od Biopon. W ofercie można znaleźć też inne wyroby tego producenta. Kadra, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, każdorazowo informuje nabywców, w jaki sposób należy stosować dany produkt, dodając odpowiedni wpis na stronie firmy. Dostarcza zamówienia pojedyncze i hurtowe. Proponuje przystępne ceny oraz krótki czas realizacji dostawy pod wskazany adres.

Powyższa propozycja została przygotowana z myślą zarówno o osobach prywatnych, jak i przedstawicielach biznesowych. Dostawca zaprasza do kontaktu właścicieli upraw na własny użytek oraz prowadzących gospodarstwa zajmujące się produkcją na eksport. Pracownicy na bieżąco rozwijają ofertę, dodając do niej nowe produkty. Zachęcają do cyklicznego sprawdzania strefy z nowościami.

Skomentuj wpis