rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Hodowla kotów brytyjskich – sprawdzone miejsce

Miłosz Zieliński 2022-10-24 0 komentarzy
Hodowla kotów brytyjskich –  sprawdzone miejsce

Znalezienie renomowanej hodowli rasowych kotów brytyjskich nie jest łatwym zadaniem. Obok uczciwych hodowców, którzy troszczą się o zwierzęta i dbają o ich potrzeby, działają firmy zorientowane wyłącznie na zysk. Żaden miłośnik zwierząt nie powinien wybierać tego typu podmiotów. Dobre hodowle są zrzeszone w Polskiej Federacji Felinologicznej „Felis Polonia”, regularnie pojawiają się na wystawach oraz dbają o zachowanie czystości i zdrowia rasy. Poza tym renomowani hodowcy umożliwiają zobaczenie kotów, sprawdzenie warunków, w których są wychowywane i rozmnażane. Kogo wybrać?

Najlepszym miejscem jest hodowla kotów brytyjskich działająca w okolicach Wrocławia. Wszystkie zwierzęta  można obejrzeć na stronie internetowej kocicalus.pl. Ta renomowana firma jest zarejestrowana w Cat Club Feniks i zrzeszona w Felis Polonia. Koty są dobrze traktowane, mają odpowiednio zbilansowaną, pożywną dietę oraz regularnie odwiedzają gabinet weterynaryjny. Dodatkowo każdy klient może sprawdzić rodowód i aktualne wyniki badań poszczególnych czworonogów. Koty biorą również udział w różnych wystawach i pokazach. Zwierzęta przeznaczone na sprzedaż są socjalizowane przez kilkanaście tygodni, więc są przyjacielskie, nie boją się ludzi. Przy zakupie nowy opiekun otrzymuje:

  • książeczkę zdrowia zawierającą informacje o szczepieniach i zabiegach odrobaczenia (ewentualnie kastracji),

  • rodowód FPL obejmujący pięć pokoleń (dokument jest honorowany na całym świecie),

  • wyprawkę, która pomoże w przyzwyczajeniu kota do nowego miejsca.

Warto zaznaczyć, że hodowcy oferują także profesjonalne doradztwo, służą stałym wsparciem w obszarze żywienia. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić hodowlę osobiście lub wirtualnie i obejrzeć koty.

Skomentuj wpis