rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Gabinet wykonujący USG Dopplera w Warszawie

Adam Jabłoński 2019-05-28 0 komentarzy
Gabinet wykonujący USG Dopplera w Warszawie

Ultrasonograf zrewolucjonizował świat medycyny, umożliwiając badanie pacjentów w sposób całkowicie nieinwazyjny. USG najczęściej stosowane jest w przypadku ciężarnych kobiet, jednak można z jego pomocą zbadać również m.in. żyły oraz tętnice. W takim wypadku wykorzystywane jest zjawisko Dopplera, dzięki któremu można określić prędkość oraz kierunek przepływu krwi.

Pacjenci pragnący zapisać się na USG Dopplera w Warszawie, mogą zgłosić się do placówki medycznej Macro Medica. Klinika zajmuje się m.in. osobami zmagającymi się z bólem kończyn, którego źródła można odkryć właśnie dzięki badaniom ultrasonografem. Przesłankom do skorzystania z tej procedury mogą być nieustające bóle kończyny dolnej i górnej, w okolicach podudzia oraz barków, połączone z zawrotami głowy, a także z problemami w obrębie ośrodka równowagi. USG dopplerowskie to doskonałe narzędzie do wykrywania zmian miażdżycowych w żyłach, które mogą być spowodowane m.in. niewłaściwą dietą. Na badanie powinny zgłaszać się też osoby, które mają predyspozycje do powstawania tętniaków. Są to przede wszystkim pacjenci zmagający się z nadciśnieniem tętniczym oraz chorobę niedokrwienną serca.

Warszawska przychodnia oferuje swoim pacjentom badania dopplerowskie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Diagnostyką zajmują się specjaliści, mający duże doświadczenie w przeprowadzaniu USG. Koszt procedury medycznej jest niewielki, a jego skuteczność w wykrywaniu wielu schorzeń bardzo wysoka. Na badanie warto zapisać się jak najwcześniej, wówczas zwiększa się szansa na skuteczne wyleczenie potencjalnej choroby. 

Skomentuj wpis