rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Etykiety RFID - wsparcie w magazynowaniu

Kamil Marciniak 2022-11-21 0 komentarzy
Etykiety RFID - wsparcie w magazynowaniu

Postęp technologiczny sprawił, że przyjęcie, magazynowanie oraz wydawanie towaru jest proste oraz w dużej mierze intuicyjne. Większość operacji obywa się poprzez spersonalizowany system czytników. Urządzenia skanujące są w stanie zapamiętać miliony kombinacji kodów, przetworzyć je, a nawet przekonwertować na dokumenty rozliczeniowe lub też przesłać jako informacje zbiorcze na przykład do pionu księgowego.

Użycie w codziennej pracy nowinek technologicznych poprawia efektywność działań, w tym skutecznie zabezpiecza dane przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Aby system funkcjonował poprawnie, konieczne jest zaopatrzenie magazynu w odpowiedni rodzaj nalepek. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się etykiety RFID. Wykorzystuje się je nie tylko w magazynach, ale też w strefach przeładunkowych oraz centrach logistycznych.

Naklejki służą jako elektroniczne identyfikatory. Ich parametry techniczne mogą być różne, w zależności od specyfiki zakładu oraz potrzeb pracowników. Poszukując dostawcy, który jest w stanie zrealizować zamówienie hurtowe na taki rodzaj produktów, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie nova.com.pl. Proponowane pod podanym linkiem etykiety można zakupić w wersji z nadrukiem (jedno lub też dwustronnym), zgodnie z przedstawionymi przez klienta oczekiwaniami. 

Skomentuj wpis