rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Czy w Bolesławcu jest kancelaria adwokacka przyjmująca sprawy karne?

Laura Ostrowska 2023-09-12 0 komentarzy
Czy w Bolesławcu jest kancelaria adwokacka przyjmująca sprawy karne?

Każdemu może się przytrafić, że znajdzie się w nieodpowiedniej chwili w nieodpowiednim miejscu i wszystkie poszlaki będą wskazywać, że dokonał on czynu zagrożonego karą. Co prawda nie ma obowiązku korzystania z usług adwokata i zależy to tylko od decyzji osoby podejrzanej, jednak doświadczenie wskazuje, że lepiej go mieć.

W takiej i wielu innych sytuacjach może pomóc osobom z Bolesławca kancelaria adwokacka specjalizująca się m.in. w sprawach karnych i dotyczących wykroczeń. Aby się z nią skontaktować, wystarczy odwiedzić stronę adwokatboleslawiec.pl, gdzie dostępny jest nr telefonu, adres e-mail oraz formularz zgłoszeniowy. Biuro to świadczy usługi mające na celu ochronę interesów klienta oraz prawa w zakresie:

  • obrony podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez policję, służby celno-skarbowe oraz prokuraturę,
  • obrony oskarżonego przed sądem w procesie karnym,
  • obrony obwinionego w sprawie o wykroczenie,
  • reprezentacji skazanego w postępowaniu wykonawczym

i wielu innych. Pomoże ono również w sprawach o odroczenie i zawieszenie wykonania kary, przerwę w karze, warunkowe, przedterminowe zwolnienie itp. Jeśli chodzi o wynagrodzenie za usługi, to jest ono ustalane indywidualnie, a kwota uzależniona jest przede wszystkim od nakładu pracy adwokata czy radcy. Kancelaria dopuszcza możliwość regulowania płatności w ratach.

Skomentuj wpis