rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Brodziki podpłytkowe nowoczesne

Igor Cieślak 2019-06-30 0 komentarzy
Brodziki podpłytkowe nowoczesne

Brodzik brodzikowi nierówny. Świadczy o tym oferta producenta akcesoriów łazienkowych - marki Schedpol. Można znaleźć w niej zróżnicowane propozycje, które zachwycają niebanalnością estetyczną oraz użytecznością. Niezaprzeczalnie ciekawą propozycją są brodziki podpłytkowe. To nowoczesne rozwiązania, cieszące się coraz większą popularnością. Skąd ona płynie i dlaczego brodziki te warto zamontować w swojej łazience?

Przede wszystkim - estetyka. Brodziki wbudowane w płytki nie straszą osadami z kamienia i kosmetyków, są łatwe do czyszczenia i niewątpliwie najlepiej ze wszystkich konkurencyjnych produktów wpisują się w design każdej łazienki. Są też bardziej higieniczne, gdyż nie znajdują się w nich zakamarki, w których gromadzi się brud i pleśń.

Woda z brodzików tego typu skutecznie odpływa, dzięki nowoczesnym systemom odpływowym - ewakuacja nadmiaru wody jest wyjątkowo efektywna, co nie pozostaje bez znaczenia dla higieny i wygody korzystania z prysznica. 

Brodziki pod płytkami są również niższe, niż ich konkurencyjne odpowiedniki. Nie wymagają zatem podnoszenia wysoko nóg, aby do nich wejść - wydaje się to błahym kryterium oceny dla ludzi młodych, jednak osoby starsze z pewnością docenią tę funkcjonalność. Do takiego brodzika z łatwością można też wstawić krzesełko dla osób niepełnosprawnych, aby usprawnić codzienne czynności higieniczne. 

Okazuje się zatem, że brodziki nowoczesne to wybór, który nie zawiedzie najbardziej wymagających klientów. To także inwestycja na długie lata satysfakcjonującej eksploatacji.

Skomentuj wpis