rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Bioniczne protezy - jaki koszt?

Igor Cieślak 2023-08-02 0 komentarzy
Bioniczne protezy - jaki koszt?

Kupno protez powinno być przede wszystkim decyzją przemyślaną. Należy zastanowić się, jakie ma się oczekiwania wobec uzupełnienia, także pod względem wizualnym. Imitujące skórę człowieka modele są dziś dostępne dla klientów prywatnych, można je zamówić samodzielnie, korzystając z oferty dostępnej na stronie vbionic.com.

Nowoczesne, bioniczne protezy wykonuje się na wymiar. Jest to niezbędne, by miejsce łączenia nie rzucało się w oczy, nie raniło skóry oraz nie wyglądało karykaturalnie. Silikon, z którego wykonuje się uzupełnienia rąk i stóp, to materiał o dużej trwałości, elastyczności, łatwy w utrzymaniu czystości. Dostawca, aby zapewnić pełne odwzorowanie kończyny, proponuje zamówienie protezy z wykończeniem w postaci paznokci, których płytkę można malować. Silikonowa rękawica jest również wodoszczelna, co zapewnia ochronę całego wewnętrznego mechanizmu odpowiadającego za wykonywanie ruchów przed wodą i zanieczyszczeniami. Dodatkowo też zapobiega przepięciom elektrycznym.

Kadra dostawcy przyjmuje zamówienia na protezy dla dzieci (nawet w wieku 2,3 lat) i dorosłych. Podstawą oferty jest model obejmujący konstrukcję wewnętrzną umożliwiającą poruszanie palcami i nadgarstkiem w kilku płaszczyznach oraz pokrywającą mechanizm silikonową rękawicę. Koszt takiego zestawu jest podany online. Jeżeli kupujący jest zainteresowany zwiększeniem zlecenia o dodatkowe opcje, cena ustalana jest wówczas indywidualnie. Pomoc w dokonaniu wyboru co do rodzaju protezy zapewnia dyżurujący opiekun klienta.

Skomentuj wpis