rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Automaty rozkładane do sof - sofa stelaż Belgijski

Aniela Wysocka 2021-09-20 0 komentarzy
Automaty rozkładane do sof  - sofa stelaż Belgijski

Jakość snu wpływa na dobre samopoczucie i kondycję fizyczną, przekłada się na lepsze funkcjonowanie zawodowe i społeczne. Naukowcy już dawno udowodnili, jak znaczącą rolę odgrywa odpoczynek dla ogólnego, pomyślnego funkcjonowania człowieka. Dużo osób śpi na kanapach. Wynika to z niewielkiego metrażu mieszkań. Takie rozwiązanie sprawdza się również w hotelach i pensjonatach, jako dodatkowe łóżko. Tego typu mebel musi być nie tylko wygodny i stabilny konstrukcyjnie, ale też łatwo się rozkładać. Zadbała o to rodzima firma oferująca automaty rozkładane do sof.

Przedsiębiorstwo DRUTEX stosuje szlachetne, wyselekcjonowane materiały i elementy wykończenia oraz restrykcyjne metody kontroli jakości. Bazuje na dobrze wyposażonym, nowoczesnym zapleczu technologicznym, w którym etos pracy rzemieślniczej spotyka się z  precyzją innowacyjnych maszyn. Osiąga dzięki temu parametry użytkowe i estetyczne swoich produktów na poziomie światowych potentatów z branży. Oferta kierowana jest do producentów mebli, o różnej strukturze organizacyjnej i wielkości. To propozycja dla podmiotów, w których katalogu produktowym znajduje się rozkładana sofa. Stelaż belgijski  jest w niej natomiast mechanizmem odpowiadającym za funkcję spania.

Firma dba o bezpieczeństwo, niezawodność, wygodę użytkowania, trwałość oraz dopracowaną stronę wizualną swoich stelaży metalowych. Oferuje modele lakierowane proszkowo, odporne na wilgoć i duży ciężar, o różnej wysokości oparcia. Sprzedaje też materace. Wybór i polityka cenowa zadowolą nawy bardzo wymagających klientów.

Skomentuj wpis