rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Warszawska palarnia kawy

Marcelina Mróz 2018-12-23 0 komentarzy
Wpis

Hayb Coffee to palarnia kawy i niszowy projekt pasjonatów tego aromatycznego napoju, którzy zajęli się sprowadzaniem ziaren z niedużych, naturalnych plantacji. “How Are You Brewing” to nieoczywisty i wyjątkowy proces polegający na imporcie, a następnie wypalaniu kawy najwyższej jakości. Celem i zarazem misją tej niedużej rodzinnej marki jest dostarczanie na rynek produktów najwyższej jakości, które sprawdzą się w domach, biurach i kawiarniach.

Wypalanie kawy ma wydobyć z niej pełnię smaku i aromatu, a także maksimum potencjału. Większość ludzi zaczyna dzień od filiżanki legendarnej małej czarnej, a kreatywne pomysły najczęściej powstają po dobrym espresso. Wysokiej jakości ziarna to punkt obowiązkowy w prywatnych kuchniach, gdzie do zaparzenia kawy wystarczy mała stylowa kawiarka, a także w firmowych biurach i większych kawiarniach. Tu warto postawić na profesjonalne ekspresy.

Szeroki wybór produktów w tej kategorii można znaleźć na stronie internetowej haybcoffee.pl. To miejsce, które powstało z miłości do kawy - odnajdą się tu wszyscy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez tego aromatycznego napoju o licznych właściwościach zdrowotnych. W asortymencie palarni oprócz szerokiego wyboru kaw znajdują się proste, łatwe w obsłudze zestawy do parzenia, a także dużo bardziej profesjonalne ekspresy kolbowe. Są one idealne na użytek biurowy, co doceniają klienci biznesowi. Korzystając z oferty sklepu, można liczyć na profesjonalną obsługę - fachowe wdrożenie, możliwość dostawy kawy na terenie całego kraju, a także serwis.

Skomentuj wpis