rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Tablice kredowe dla szkoły

Elżbieta Ostrowska 2019-02-23 0 komentarzy
Tablice kredowe dla szkoły

Firma Arte-bis zajmuje się sprzedażą klasycznych tablic kredowych i wciąż odnotowuje duże zainteresowanie tym produktem. Co ciekawe, kupują go nie tylko szkoły, ale także na przykład biura, gdzie prowadzi się kreatywne burze mózgu i zapisuje pomysły działów marketingu lub dystrybucji.

Wracając jednak do szkół, warto zwrócić uwagę na kilka faktów. Standardowe tablice kredowe sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych. Małe dzieci uczą się trzymania kredy i zapisywania za jej pomocą pierwszych słów. Starsze mają okazję na oderwanie się od ekranów dotykowych i spróbowanie czegoś, co wymaga większej siły nacisku i precyzji prowadzenia narzędzia do pisania. Podobnie jest ze ścieraniem napisów. Wymaga ono aktywności ruchowej i zaangażowania ze strony ucznia, który odkrywa, że nie wszystko dzieje się automatycznie.

Kreda do pisania daje bardzo wiele możliwości. Nie tylko przy zapisywaniu wzorów i przykładów edukacyjnych. Doceniają ją na przykład nauczyciele plastyki, którzy na tablicach rysują przykłady różnych rodzajów perspektywy. Za pomocą kredy można osiągnąć więcej różnorodnych efektów plastycznych. Miękkie i twarde linie, a także rozcieranie konturów.

Dzięki temu tablice na kredę wciąż są w sprzedaży. Okazuje się, że po prostu pobudzają kreatywność. Jedną z możliwych alternatyw są tablice suchościeralne na pisaki. Najlepsi producenci zapewniają dostosowanie produktu do potrzeb dzieci. Tablice są bezpieczne, wykonane z solidnych materiałów. Posiadają półeczki na akcesoria, w tym gąbki i kredy.

Skomentuj wpis