rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Kancelarie specjalizujące się w prawie karnym

Krzysztof Krajewski 2019-03-15 0 komentarzy
Wpis

Sprawa karna rozpoczyna się od zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa lub zdobyciu informacji na jego temat przez organy ścigania w inny sposób, np. z mediów. Następnie odbywa się postępowanie przygotowawcze, w ramach którego funkcjonariusze policji i prokuratorzy mają za zadanie ustalić, czy rzeczywiście popełniono przestępstwo, a jeśli tak, to kto jest podejrzanym. Postępowanie przygotowawcze kończy się w momencie złożenia aktu oskarżenia do sądu lub umorzenia sprawy np. z uwagi na brak dowodów.

W trakcie rozprawy sądowej analizowane są dowody, a oskarżony, świadkowie, poszkodowani i ewentualnie biegli zostają przesłuchani przez sąd, którego zadaniem jest ustalenie prawdy i wydanie wyroku. Jak więc widać, sprawa karna jest dość skomplikowana i wiąże się z wieloma formalnościami niezależnie od tego, czy jest się poszkodowanym, czy oskarżonym. Nie mając fachowej wiedzy na temat prawa karnego, trudno się odnaleźć w podobnej sytuacji, dlatego jeśli już się ona przydarzyła, powinno się uzyskać profesjonalną pomoc prawną.

„Bartosiak & Wspólnicy”  - kancelaria od prawa karnego w Warszawie - obsługuje każdego, kto tego potrzebuje. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest się oskarżonym bądź podejrzanym, czy poszkodowanym – bez względu na przydzielony status adwokaci ogłaszający się w Internecie pod adresem Obronca24h.com są gotowi do współpracy. Oferują swoje usługi w najróżniejszych sprawach, począwszy od pobicia i kradzieży, poprzez oszustwa podatkowe i finansowe, skończywszy na prowadzeniu samochodu w stanie wskazującym.

Skomentuj wpis