rymoliryktando.pl - przekazujemy wiedzę, budując rozpoznawalność marki

Napisz do nas aby znaleźć się na blogu!

Jak walczyć z cellulitem?

Liliana Sikorska 2018-12-16 0 komentarzy
Wpis

Cellulit to nieestetyczne zgrubienia tworzące się pod skórą, które sprawiają, że określone obszary brzucha, ud czy pośladków nabierają porowatej struktury. Z medycznego punktu widzenia jest to nierównomierne rozmieszczona tkanka tłuszczowa. Jak to wygląda? Pod skórą między grudkami tłuszczu powstają puste przestrzenie, w których zbiera się woda oraz produkty przemiany materii. Wówczas dochodzi do obrzęków, a te prowadzą do poważnych powikłań z ukrwieniem. To naturalna reakcja organizmu, który w większości przypadków chce zachować tłuszcz na później. 

Na szczęście możliwa jest redukcja cellulitu w Warszawie. Można tu znaleźć wiele interesujących palcówek świadczących tego typu zabiegi. Jedną z najlepszych klinik jest MEA Clinic - warto poddać się tu ICOONE. To technologia, która pozwala na bardzo precyzyjne działania wykonywane bezpośrednio na tkance łącznej. Efektywnie likwiduje cellulit, zlokalizowany w rożnych obszarach tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, a także zapalenia ścięgien czy wszelkie objawy starzenia się skóry. To profesjonalna metoda leczenia skóry, która sprawdzi się w przypadku osób zmagających się z poważnymi problemami estetycznymi. 

Zabieg głęboko regeneruje skórę i poprawia się jej jędrność i gęstość, dzięki czemu staje się wyraźnie ładniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale najlepiej wykupić cykl zbiegów w pakiecie. To gwarancja spektakularnych efektów i satysfakcjonującej ceny, która wcale nie jest zbyt wysoka. 

 

Skomentuj wpis