count

Time passed:
6
6
2
2
9
9
Dni
1
1
3
3
Godzin
5
5
4
4
Minut

Mamy listę uczestników!

Opublikowano w Newsy

Zakończylismy etap potwierdzeń, podliczyliśmy uczestników!
Mamy jeszcze około 40 miejsc!
Jeśli chcecie zabrać kogoś ze znajomych, albo z rodziny kto nie zdążył się zapisać - nie ma problemu. Widzimy się jutro na plaży! Miejsca można zajmować od 13.00.
Pamiętajcie o kocach, albo leżakach.

Koniec zapisów.

Opublikowano w Newsy

Skończyły się zapisy na Rymoliryktando 2015!

W zakładce ZAPISY znajdziecie formularz potwierdzający Wasze przybycie - wypełnijcie go i wyślijcie do nas!

Macie czas do jutra do północy. W piątek ogłosimy liczbę wolnych miejsc, jednak - patrząc na ilość zapisanych osób - nie będzie ich zbyt wiele.

Jutro koniec zapisów!

Opublikowano w Newsy

Jutro o północy kończą się zapisy na Rymoliryktando 2015!

Pamiętajcie - maile potwierdzające zgłoszenie dotrą do Was w przeciągu 24 godzin, od wysłania do nas zgłoszenia. Dodatkowo od 1 do 2 lipca (do północy) na stronie zamiast formularza zapisów, znajdzie się formularz potwierdzenia przybycia. Będziemy Was informować mailowo, jednak pamiętajcie, że aby mieć pewne miejsce, będziecie musieli potwierdzić swoje uczestnictwo poprzez ten drugi formularz.

3 lipca ogłosimy czy zostały nam jakieś wolne miejsca - wtedy zapraszamy już na miejsce i zapisy przed samą imprezą. Pamiętajcie - startujemy 4 lipca o 14.00 w gdyńskiej Marinie!

Aktualizacja Regulaminu

Opublikowano w Newsy

Zapraszamy wszystkich uczestników do zapoznania się z naszym regulaminem! To niezwykle istotne, aby poznać jego treść przed napisaniem Rymoliryktanda. Tych, którzy regulamin już znają, zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi do niego następującymi zmianami:

Pkt. 1, podpunkt i) o treści:

„W Konkursie mogą brać udział zwycięzcy poprzednich edycji Rymoliryktanda (osoby, które zajęły miejsca 1 – 3), a także osoby, które współtworzyły słowniki ortograficzne (oficjalni redaktorzy, autorzy SO, wymienieni w stopkach redakcyjnych owych pozycji.) i osób wymienianych w notce od Redaktora Naczelnego, jednakże nie będą one brane pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy edycji 2015.”

został zmieniony na:

„W Konkursie mogą brać udział zwycięzcy poprzednich edycji Rymoliryktanda (osoby, które zajęły miejsca 1 – 3), a także osoby, które współtworzyły słowniki ortograficzne (oficjalni redaktorzy i autorzy SO, wymienieni w stopkach redakcyjnych owych pozycji.) i osób wymienianych w notce od Redaktora Naczelnego lub Redaktora Naukowego, jednakże nie będą one brane pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy edycji 2015.”

Pkt. 4, podpunkt d) o treści:

„Wszystkie prace będą sprawdzane pod kątem poprawności ortograficznej.”

został zmieniony na:

„Wszystkie prace będą sprawdzane pod kątem poprawności ortograficznej, a 15 najlepszych także pod kątem poprawności interpunkcyjnej.”