count

Time passed:
6
6
2
2
9
9
Dni
1
1
3
3
Godzin
5
5
2
2
Minut

Nagroda specjalna w konkursie SŁOWOSTWORÓW!

Opublikowano w Newsy

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! 

Oprócz tego, że wyłonimy 24 zwycięzców naszego konkursu, L.U.C przyzna nagrodę specjalną w konkursie na Słowostwora organizowanym z dziennikiem METRO!

Spośród wszystkich zwycięzców Łukasz L.U.C Rostkowski wybierze jednego Słowostwora, który spodoba mu się najbardziej i nagrodzi jego twórcę dodatkową nagrodą - 1000zł

Koniec zapisów na Rymoliryktando!

Opublikowano w Newsy

Zakończyliśmy zapisy na Rymoliryktando!
Teraz każdy z Was dostanie jeszcze jednego maila, z prośbą o potwierdzenie swojego przybycia. Pamiętajcie, że musicie odesłać nam tą informację do 25.10.2013!
W ten dzień podamy też, czy zostały jakieś wolne miejsca!

Kraków dotrzymał SŁOWA!

Opublikowano w Newsy

Dotrzymywanie słowa to rzecz niełatwa. Przekonali się o tym mieszańcy Krakowa, którzy dzisiaj na Starym Rynku przez 6 godzin dźwigali na barkach 45-kilogramowy napis „SŁOWA”. W tym samym czasie przechodnie, dzięki specjalnym odważnikom w kształcie liter, mogli dowiedzieć się, które ze słów ma większą wagę np. miłość czy szczęście? 

Jak tłumaczą organizatorzy, wydarzenia mają w zabawny i dosłowny sposób pokazać przechodniom, że słowa mają swoją wagę, a dotrzymywanie ich to ciężka i żmudna praca.

A fotorelację możecie zobaczyć na naszym profilu na Facebook'u!

Program Imprezy

Opublikowano w Newsy

Na naszym profilu na FACEBOOK'U opublikowaliśmy szczegółowy program RYMOLIRYKTANDA, oraz happeningu, który będzie miał miejsce już w ten weekend na krakowskim rynku.